השהות הארוכה בבית דורשת מכל אחד ואחת מאיתנו להסתגל לתנאי עבודה חדשים – בין אם מדובר בעמדת עבודה או בעמדת לימודים בעבור הילדים. על מנת שתוכלו לרכוש את הציוד מבלי לקרוע את הכיס, להלן הטיפים שלנו לקראת רכישת ציוד – בהתאם לתקציב שלכם ועם שימת דגש על איכות.

רכישת ציוד למידה: כך תוכלו לבצע את הרכישה במינימום הוצאה כספית

אין ספק כי נגיף הקורונה חולל שינויים דרמטיים בכל הקשור להרגלי הצריכה שלנו, בייחוד כאשר מדובר ברכישה של ציוד ללמידה מרחוק בעבור הילדים או אפילו בעוברנו כמבוגרים. רכישה כזו לרוב גוררת הוצאה כספית לא קטנה, בשל היותם של חלק מהמוצרים יקרים – כמו לפטופ. אולם, ישנם לא מעט דרכים בהם ניתן להוזיל את הרכישה מבלי לקרוע את הכיס, וזאת באמצעות מעקב אחר הטיפים הבאים של מומחים לתחום הצרכנות החכמה:

רכישה דרך אתרי סחר בינלאומיים

זה לא סוד שאתרי סחר בינלאומיים מציעים לקהל הצרכנים הישראלי מחירים נוחים בעבור ציוד למידה, לעיתים בהנחה של עשרות אחוזים מאשר כאן בישראל. תוכלו ליהנות מההנחות באתר אמזון בעברית, ובהתאם לכך לחסוך מאות שקלים בעבור רכישה של ציוד למידה כמו מחשב נייד לדוגמה. פערי המחיר הם עצומים, ועל כן בחינת ההנחות בחנויות בין לאומיות כמו אמזון, אייבי ואלי אקספרס מאפשר לכם לחסוך מבלי להפחית באיכות המוצרים אותם אתם רוכשים, כפי שיעידו אלפי ישראלים שמבצעים את הרכישות שלהם דרך אותם אתרים

שנת קורונה איך קונים ציוד ללמידה מרחוק בלי להתרושש

השוואת מחירים

כיום ניתן דרך אתרי השוואת מחירים לבצע השוואה בין מוצרים שונים בקלות ובנוחות. מדובר בכלל ברזל בכל הקשור לרכישה של מוצרים, ובפרט מוצרי למידה. הקדישו את הזמן לטובת ביצוע השוואת מחירים ובהתאם לכך תוכלו לחתור להוזלת עלויות, בהתאם לתקציב אותם הגדרתם מראש.

הכנה מוקדמת

רצוי לרשום לעצמכם בצורה מסודרת את הציוד לו את הזקוקים, ובהתאם לכך להגדיר מראש את מסגרת התקציב. זה הזמן לעשות גם סדר ולבדוק האם יש בבית כבר מוצרים שבהם ניתן להשתמש או אפילו לחדש, ובכך לחסוך עלויות.

שימוש בקופונים/קבוצות רכישה

בארה"ב נהוג מאוד להשתמש בקופונים לצורך רכישה של מוצרים, ולמען האמת, גם ישראלים. מדובר בדרך מצוינת לחסוך בעלויות של רכישת ציוד – במינימום מאמץ. בדקו דרך קבוצות ברשתות החברתיות לגבי קופונים אותם תוכלו לקבל בזכות הצטרפות לקבוצה או אפילו להצטרף לקבוצת רכישה. דרך קבוצת רכישה ניתן לקבל מוצר כמו טאבלט בכמעט חצי מחיר, ולכן מדובר בדרך נוספת שבמסגרתה תוכלו להשקיע את כספכם בחוכמה, וכחלק מקבוצה.

לסיכום, עקבו אחר הטיפים אותם הצגנו לכם והשקיעו את הזמן בביצוע של השוואת מחירים ובדיקת מבצעים, כל זאת מתוך מטרה שתוכלו להמשיך את שגרת הלימודים/עבודה מרחוק – גם לאחר שנגיף הקורונה ייעלם מחיינו, ונוכל לחזור לשגרה.