אם זה עתה סיימתם את התואר ובא לכם להשתחרר קצת מהתקופה העמוסה, המאמר הזה מיועד עבורכם. כאן תקבלו את כל המידע שאתם צריכים על חופשה בתאילנד, נסביר איך מומלץ להתכונן לטיסה, אילו אטרקציות כדאי לראות ומה מומלץ לקחת אתכם לשם.

מתי מומלץ לטוס לתאילנד?

תאילנד היא יעד מושלם עבורכם הסטודנטים מכיוון שהיא מתאימה לתיירים כל השנה. עם זאת, אנחנו ממליצים לכם לבדוק מה מזג האוויר הצפוי לפני שאתם סוגרים. אם אתם טסים לדרום תאילנד, אין שום משמעות לעדכוני מזג האוויר מכיוון שהוא דומה בכל השנה, אולם באזורים האחרים הסיפור הוא קצת שונה. אגב, חשוב לציין שמ-1 באפריל אתם לא נדרשים לעשות בדיקת PCR לפני ההמראה לתאילנד. באתר המרכז למטייל תאילנד מסבירים על תאילנד פס, תוכלו לקבל את כל המידע בכל הקשור למדיניות הקורונה.

מגיעים למערב תאילנד? קחו בחשבון שבין החודשים אפריל ואוקטובר זו העונה הגשומה שם. אם אתם מגיעים לצד המזרחי, העונה הגשומה היא בין החודשים אוקטובר וינואר. עם זאת חשוב לציין, אנחנו מדברים על גשמים בלבד והטמפרטורות עצמן נוחות מאד. בכל אופן, עשו את הכל הבדיקות לפני שאתם טסים על מנת שלא תתאכזבו כשתגיעו.

לכמה זמן מומלץ לטוס לתאילנד?

כמובן שמשך הטיול הוא נגזרת ישירה של התקציב שלכם. אחרי הכל, אם יש לכם מגבלת תקציב זה לא באמת משנה עבורכם לכמה זמן כדאי לטוס לתאילנד. באופן כללי נוכל לומר שמאד לא מומלץ להגיע לתאילנד לתקופה שקצרה משבועיים, מכיוון שאתם פשוט לא תצליחו לחוות את המדינה הזו כמו שצריך. אין לכם גבלת תקציב וזמן? אנחנו ממליצים לכם להגיע לתאילנד לתקופה של חודש, כך תוכלו לבלות חמישה ימים בבנגקוק ולאחר מכן להמשיך לאזור של האיים וצפון המדינה.

 

 

אילו אטרקציות כדאי לעשות בתאילנד?

פסטיבל פילים

אם תגיעו לתאילנד בשבוע השלישי של נובמבר תוכלו לראות את פסטיבל הפילים של סורין, פסטיבל ותיק מאד שבמהלכו תוכלו לראות מופעי פילים המייצגים את התפיסה של הפיל כחיה מאד אהודה במדינה הזו.

פסטיבל המוזיקה

אם אתם מגיעים לבנגקוק בחודש ינואר, אנחנו ממליצים לכם להיכנס לפסטיבל המוזיקה והריקודים של העיר. במהלך הפסטיבל תוכלו לראות הופעות של האומנים הכי גדולים בעולם, מופיע אופרה, בלט, קונצרטים, ריקודים מטורפים ועוד.

חופשה באיים

נפתח בשורה התחתונה, אין דבר כזה חופשה בתאילנד בלי חופשת בטן גב באיים. האמת היא שבאיים הכל קורה, שם תוכלו לראות את החופים הלבנים, את המים הצלולים ואת כל מה שקורה מתחת למים, עולם מרהיב בפני עצמו. באיים תוכלו גם להשתתף במסיבת הפול מון המדוברת, זה לא באמת טיול בתאילנד אם אתם לא משתתפים בפול מון.

מה חשוב לקחת לתאילנד?

גם אם אתם מגיעים לחודש לתאילנד, זה לא אומר שאתם צריכים לארוז את כל הבית אתכם. חשוב לציין, אתם הולכים לבלות המון זמן בים או בבריכה ותופתעו לגלות שלא תצטרכו יותר מבגד ים אחד או שניים במשך רוב הזמן. בנוסף לבגדים אתם צריכים כמובן לקחת אתכם את הדברים שבלעדיהם פשוט לא תוכלו להסתדר, אנחנו מדברים בין השאר על תיק רחצה, תרופות שאתם נוטלים באופן קבוע, מטענים שונים לסלולר ומחשבים ועוד.

לסיכום

אם אתם מתכננים לטוס לתאילנד אחרי הלימודים אנחנו ממליצים לכם לנסות את כל האטרקציות שסקרנו במאמר זה ולבדוק מה מזג האוויר באזור שאליו אתם נוסעים, כך תוכלו ליהנות מחופשה שהיא לא פחות ממושלמת.