סטודנטים, אנחנו מניחים שאתם זקוקים לפתרון הדפסה קל ונוח שיחסוך לכם לא מעט זמן וכסף. זקוקים לשירותי הדפסה? במאמר הבא נציג בפניכם את אתר עותקים, את השירותים שהוא מציע ואת היתרונות שלו.

סטודנטים – הכירו את עותקים

אתר עותקים הוא אתר המציע מגוון רחב של פתרונות הדפסה אונליין למגוון רחב של לקוחות, בין השאר גם לכם הסטודנטים. עם אתר עותקים הדפסת מסמכים לסטודנטים הופכת לפרויקט קל ומהיר בזכות המערכת המתקדמת של האתר. תוכלו להדפיס באמצעות המערכת הזו כל חומר לימודי שתרצו, בעיצוב שתרצו, בקלות ובמהירות, מבלי לבזבז זמן יקר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר עותקים, לבחור את השירות שאתם צריכים ולהדפיס אונליין את החומרים שלכם בקלות ובמהירות.

אילו שירותים תוכלו למצוא באתר עותקים?

מכיוון שאתם סטודנטים אנחנו מניחים שהשירות שלו אתם זקוקים הכי הרבה הוא הדפסת עבודות במסגרת הלימודים. בתוך כך, תוכלו כמובן למצוא מגוון רחב של שירותים באתר עותקים שיספקו לכם מענה לצורך הזה, וגם לצרכים אחרים כמובן. כפי שציינו, הכל מתבצע בקלות ובמהירות ולכם יש כל הזמן את השליטה על העיצוב של ההדפסה.

בין השאר תוכלו למצוא באתר עותקים שירות של הדפסת דפים ללא כריכה, חירור לקלסר סטנדרטי, הדפסת שאלונים עם סיכה בפינה, קיפול מגזין ושידוך, הדפסת חוברות עם סליל פלסטיק שחור, ספירלה פלסטיק לבנה, כריכת ספר קשה, כריכת עבודת הגשה בדבק ועוד. כפי שאתם רואים, בעותקים תוכלו למצוא את כל השירותים שאתם צריכים על מנת להדפיס את החומרים שלכם בקלות ובמהירות.

 

 

למה כדאי לכם להיעזר באתר עותקים?

משלוחים נוחים

באתר עותקים סטודנטים יכולים ליהנות ממשלוח מסובסד ומשלוח ללא עלות לאגודת הסטודנטים, שזה כמובן יתרון משמעותי במיוחד. אם אתם צריכים להדפיס כמות גדולה של חומרים תוכלו להיכנס לאתר ולהגיש טופס בקשה להצעת מחיר ותוך מספר שעות תקבלו את ההצעה חזרה אליכם.

מחירים אטרקטיביים

באתר עותקים סטודנטים יכולים ליהנות ממגוון רחב של שירותים במחירים אטרקטיביים ביותר. תוכלו להדפיס אונליין הדפסות שחור לבן במחיר הכי זול בארץ, להדפיס הדפסה צבעונית בעלות של 30 אגורות לעמוד ועוד. אתר עותקים מבין ויודע שאתם בתור סטודנטים קצרים מאד בתקציב וחשוב לו לבוא לקראתכם.

הדפסה קלה ומהירה

חשוב לציין שכל תהליך ההדפסה מתבצע בקלות באמצעות התוכנה של אתר עותקים. אתם תוכלו לשלוט כל הזמן על העיצוב של ההדפסה שלכם ועד שלא תהיו מרוצים, פשוט אל תשלחו את הקובץ להדפסה. זה כמובן חוסך לכם לא מעט זמן כי אתם כבר לא צריכים להתרוצץ פיזית לחנות ההדפסה או לבזבז זמן וכסף יקרים על הדפסה בבית.

שירות אמין

אתר עותקים חרט על דגלו את דגל השירות ואתם בתור סטודנטים תוכלו תמיד לדעת מה הסטאטוס של ההזמנה שלכם ולא תצטרכו להישאר באוויר. בכל רגע נתון תוכלו להיכנס לאתר ולבדוק באיזה שלב בתהליך נמצאת ההדפסה שלכם, החל משלב ההדפסה עצמו ועד המשלוח הביתה או לנקודת האיסוף.

כל הפתרונות במקום אחד

אתר עותקים מציע לכם את כל הפתרונות במקום אחד. אין צורך למצוא מקום שיואיל בטובו להדפיס לכם את העבודה ומקום נוסף שיכרוך לכם אותה.

לסיכום

אם אתם מחפשים פתרונות הדפסה מקיפים לסטודנטים, אתם צריכים להכיר את האתר עותקים. מעבר לעובדה שבזכות עותקים תוכלו להדפיס את כל החומרים בקלות ובמהירות, תוכלו כמובן לחסוך גם לא מעט כסף וזמן.