ענף השליחויות זכה בשנה האחרונה לתהודה רחבה, וזאת בשל הביקוש ההולך וגובר לשליחים בכל רחבי הארץ. בעבורכם כסטודנטים מדובר בהזמנות פז לעבוד בעבודה מתגמלת, בשעות נוחות ועם גמישות – כפי שנסביר כעת.

מחפשים עבודה בזמן הלימודים? הגיע הזמן לשקול את תחום השליחויות

אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר לתעסוקה בקרב צעירים אך גם מבוגרים הוא מקצוע השליחות, וזאת בשל היותו מקצוע מבוקש מאוד הן בעבור המגזר הפרטי והן בעבור המגזר העסקי. למעשה, נגיף הקורונה והריחוק החברתי הובילו את חברות השליחויות לסבבי גיוס עובדים משמעותיים, בשל הדרישה מצד בעלי עסקים לבצע שליחויות בפריסה ארצית וע"פ דרישת הלקוח. מדובר במגמה עולמית אשר במסגרתה ענף השליחויות זוכה לביקוש אך מצד שני גם נאלץ להתמודד עם לא מעט אתגרים, בעיקר בשל המחסור בשליחים. חברה שמתמחה בתחום כמו מייד ליברי המספקת משלוחים לכל רחבי הארץ מדווחת כי רק בשנה האחרונה החלו לבצע סבבי גיוס נרחבים, בעיקר אצל סטודנטים. הסיבה? ובכן, השכר השעתי של שליחים נע בין 80-120 ₪ לשעה, ולעיתים אפילו יותר מכך. מאחר וסטודנטים צריכים גמישות, מדובר במשרה שמתאימה כמו כפפה ליד: עבודה כפרילנסר בשעות שנוחות לכם עם אפשרות להרחיב את השכר דרך אספקה של כמות משלוחים גבוהה באזור העבודה אבל גם מחוצה לו. מאחר וחישוב השכר של שליחים מתבצע ברמה יומית או דו שבועית, ניתן בהחלט לומר כי בעבור סטודנטים עסוקים הזקוקים למשרה שתאפשר להם לעבוד בצורה מלאה – תחום השליחויות מהווה הזדמנות מעולה להשתכר בצורה מכובדת אבל גם כזו שמתאימה לסגנון החיים של סטודנטים.

האם מומלץ לעבוד בשליחויות במהלך התואר?

ביקוש שיא – ואתם יכולים להרוויח מכך

כאמור, ביחס למקצועות אחרים במשק, מקצוע השליחויות נחשב למקצוע מבוקש ביותר ע"י חברות שליחויות המציעות לא רק תנאי שכר מצוינים אלא גם אפשרות להתאים את שעות העבודה לאורח החיים, באופן שמאפשר לתכנן את היום באופן מסודר, הן לטובת השלמת הכנסה או בעבור קבלת משכורת קבועה באמצעות עבודה קלילה שמתחשבת בצרכים האישיים. בשל כך, לעבוד כשליח במהלך התואר הוא אידיאלי בעבור גברים ונשים אשר מעוניינים לעבוד בזמן הלימודים בתנאים שנוחים להם.

איך מרווחים כסף מעבודה כשליח?

על מנת להרוויח כסף מעבודה כשליחים עליכם להצטרף לאחת מחברות השליחויות הפועלת כאן בישראל. הכניסה לעבודה היא פשוטה: כל שעליכם לעשות הוא להשתמש במכשיר הנייד שלכם ודרך אפליקציית השליחים לבחון את מערך השליחויות, ולקחת על עצמכם את השליחות הקרובה. רוב הסטודנטים מעדיפים לבצע את השליחות על אופניים, קורקינט או אופנוע. שימו לב כי זמן ההגעה הוא קריטי בכל הקשור לביצוע המשלוח, ועל כן בדקו מראש מהו המרחק שהחברה מתחייבת אליו והם אתם יכולים לעמוד בדרישות. בנוסף לכך, התשלום עצמו מתבצע באופן שונה מחברה אחת לאחרת: חלק מהחברות מציעות תשלום שבועי או דו שבועי ואילו אחרות משלמות את המשכורת רק בסוף החודש. בדיקה של תנאי התשלום מראש לצד רכישה של ביטוח עצמאי מצדכם.

לסיכום, עבודה בשליחויות בזמן התואר ואפילו לאחריו מומלץ מאוד בעבור סטודנטים עסוקים שרוצים לשלב בין חיי הלימודים לבין החיים הפרטיים, באופן המאפשר גמישות כמו גם שכר הולם. חברות השליחויות כאן בישראל מגייסות עובדים ומציעות תנאים מצוינים בעבור קהל הסטודנטים שלא פעם נאלץ להסתפק בשכר נמוך, בשל אי היכולת לעבוד באופן שוטף. על כן, מדובר בעבורכם בהזדמנות מעולה אותה מומלץ לנצל – ובכך להצטרף למגמה שכובשת את העולם כמו גם את ישראל בכל הקשור לענף.