בשנים האחרונות ניתן להבחין בבירור בשינוי משמעותי בעולם התחבורה, וזאת בעקבות עלייה עקבית בביקוש לרכישה של קורקינט חשמלי. למעשה, כלי הרכב דו גלגלי כמו זה מהווה הזדמנות מצוינת להימנע מהפקקים, להפחית את השימוש בדלקים מזהמים ואף ליצור חווית נסיעה מהנה המתבצעת על גבי כלי מהיר ויעיל המותאם באופן מדויק לצרכים של סטודנטים שרוצים להימנע מאחזקה של רכב. מה הופך את הקורקינט החשמלי לכלי שכבש את עולם האקדמיה? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

קורקינט חשמלי – קל, מהיר ופרקטי

בעבור סטודנטים שרוצים להימנע מרכישה של רכב חדש או להפחית את העלויות של אחזקת הרכב שהאמירו בשנים האחרונות, אין ספק כי רכישה של קורקינט חשמלי מהווה הזדמנות מעולה ליצור מענה תחבורתי קל משקל ואפילו מהיר. הדור החדש של הקורקינטים משלב בין אלמנטים הכוללים בין היתר אפשרות לווסת את המהירות ואף להטעין את הקורקינט במהירות. יחד עם זאת, בעקבות העלייה העקבית בשימוש בקורקינט נרשמת במקביל עלייה במספר התאונות, חלקן קטלניות. על כן, דרך מידע באתר אסק רלב"ד ניתן לקבל מענה על שאלות מהותיות בנוגע לשימוש בקורקינט, כל זאת מתוך מטרה להבטיח נסיעה בטוחה וחלקה הכוללת בין היתר חבישה של קסדה לכל אורך הנסיעה כמו גם הקפדה על תוואי הדרך וכללי הבטיחות בדרכים.

בעבור קהל של סטודנטים רכישה של קורקינט מגלמת בחובה שפע של יתרונות מבחינה תחבורתית. כאשר לוקחים בחשבון כי העומס בכבישים רק הולך וגדל והפקקים אינם נגמרים, היכולת להיעזר בקורקינט בשביל להימנע משהייה בפקקים הוא יתרון נוסף ובולט של הכלי הזה. בנוסף, צריך לקחת בחשבון כי הנשיאה קלה והאפשרות לקחת אותו בקלות לכל מקום – החל מנסיעה באוטובוס ועד לרכבת היא אלמנט נוסף שהופך את הקורקינט החשמלי לכלי מועדף בעבור סטודנטים שרוצים לחסוך אבל גם ליצור חווית נסיעה מהנה המותאמת לצרכים הנדרשים ולגמישות הנדרשת מסטודנטים שרוצים גם להגיע למוסד הלימודים אבל גם להיעזר בקורקינט לטובת מפגש עם חברים, בני משפחה או הגעה למקום העבודה.

 

 

מתכוננים לרכוש קורקינט? כך תעשו זאת בהתאם לצרכים הנדרשים ולמסגרת התקציב

מאחר והמגוון של קורקינטים חשמליים הוא גדול, באופן טבעי רבים מהסטודנטים חשים בלבול כאשר הם ניצבים בפני רכישה של קורקינט חדש. הפרמטר הראשון והחשוב ביותר הוא כמובן מסגרת התקציב – טווח המחירים של קורקינט מתחיל לרוב בממוצע ב 1,200 ₪ ויכול להאמיר גם לסכומים גבוהים בגובה של 6,000 ₪ ואף יותר. בשביל לבצע בחירה נכונה רצוי לבצע סקר השוואת מחירים וכן לקבל המלצות מחברים או בני משפחה שרכשו קורקיינט ויכולים לסייע לכם לבחור את הדגם הטוב והאיכותי ביותר בעבורכם. שימו לב כי פרמטר משמעותי חייב לכלול גם את זמן הטעינה של הסוללה, כל זאת מתוך מטרה להבטיח זמן טעינה קצר שיניב בעבורכם טווח נסיעה ארוך – ללא צורך בהטענה מחודשת. בנוסף, המשקל של הקורקינט מהווה גם הוא פרמטר חשוב, הן בשל היציבות בזמן הנסיעה אבל גם בשל היכולת לקפל את הקורקינט ולקחת אותו איתכם ברכב, ברכבת או באוטובוס.

לסיכום

קורקינט חשמלי הפך בשנים האחרונות לכלי התחבורה המועדף על ידי סטודנטים, הן בשל העובדה כי מדובר בכלי מהיר שמאפשר להגיע ממקום למקום  ללא צורך בעמידה בפקקים לצד אלמנט אקולוגי שכובש את הקהל הצעיר. יחד עם זאת, נסיעה בקורקינט עשויה להיות מסוכנת מאוד ועל חשוב להקפיד על כללי הדרך ועל נהיגה בטוחה, מתוך מטרה להגיע בשלום ליעד.