יוקר המחייה במדינת ישראל הוא אחד מהנושאים המרכזיים שעמו מתמודד כל אזרח, ובוודאי סטודנטים. אם עד לפני מספר שנים מספר המשרות שהיו מיועדות לסטודנטים היה נמוך למדי, כיום בשל ביקוש אדיר לידיים עובדות לצד דרישה הולכת וגוברת של סטודנטים לעבוד במסגרת הלימודים באקדמיה, ניתן להבחין בשינוי שמגיע לידי ביטוי ביכולת שלכם להתקבל לעבודה, ובכך לשלב אותה במסגרת הלימודים לטובת תשלומים שוטפים על הלימודים, שכר דירה, אוכל, בילויים וגם חופשות. כיצד תוכלו בתור סטודנטים למצוא עבודה במהירות שיכולה להתאים למסלול הלימודים שלכם? זה הזמן להכיר את אתר סחבק.

איתור עבודה בקלות ומבלי לצאת מהבית דרך אתר סחבק

אתר סחבק נחשב לאחד הגדול והמוביל בתחום של חיפוש עבודה לצעירים, וזאת בשל היותו אתר המתעדכן כל העת במשרות חדשות שיכולות להתאים לצעירים החל מגיל 16 ועד לגיל 25. למעשה, אתר סחבק מהווה דרך מעולה בעבורכם כסטודנטים לאתר עבודה בקלות ומבלי לצאת מהבית, כאשר כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את אזור המגורים שלכם, התחומים שמענייניים אתכם ואת הגיל, ומנוע החיפוש של האתר יציג בפניכם את המשרות שיכולות להתאים לאורח חיים של סטודנטים אשר צריכים באופן טבעי שעות עבודה גמישות, לצד סביבת עבודה צעירה.

באתר של סחבק תוכלו לאתר בקלות עבודות בתחומים שיכולים להתאים באופן מושלם לסטודנטים – החל מעבודה בחברת אופנה בתור נציגי שירות, עבודה במוקד של שירות לקוחות, עבודה באבטחה הנחשבת למועדפת במיוחד על ידי סטודנטים כמו גם עבודה בתחום המסעדנות. היכולת שלכם לאתר עבודה דרך האתר הזה היא דרך מעולה לקצר תהליכים, בייחוד בשל העובדה כי אין צורך בהגשה של קורות חיים אלא רק להגיש בקשה, ולאחר תיאום מול המעסיק העתידי שלכם תוכלו להתחיל

 

 

ניהול זמן לטובת שילוב של עבודה ולימודים – כך תעשו זאת

החלטה לגבי השתלבות בשוק התעסוקה בעבור סטודנטים היא החלטה לא קלה, מאחר ולא מעט סטודנטים חוששים באופן טבעי מהיכולת לנהל את הזמן בצורה טובה כך שניתן יהיה להשקיע גם בלימודים ובייחוד בזמן תקופת המבחנים אבל גם במסגרת העבודה. כאן תוכלו למצוא טיפים מעולים לניהול זמן, כל זאת מתוך מטרה להבין לעומק מהם הצעדים אותם אתם צריכים לבצע מתוך מטרה גם להתקבל אבל גם להימנע מפגיעה משמעותית בזמן הפנוי שלכם, בעקבות שעות עבודה ארוכות לצד שקידה ולמידה. החדשות הטובות הן שכיום מעסיקים רבים במשק הישראלי מציעים תנאים מעולים לסטודנטים – החל משעות עבודה גמישות ועד מענקים למתמידים, כולל אפשרות להפחית את שעות העבודה בזמן תקופת מבחנים.

גמישות המהווה הזדמנות

אין ספק כי שוק התעסוקה עובר שינויים מרחיקי לכת בשנים האחרונות  ובייחוד על רקע התפרצות מגפת הקורונה. כיום ניתנת לכם ההזדמנות בתור סטודנטים להשתלב בשורה של תחומים ואף לפתח קריירה ענפה, כמו גם יכולת לשלב את הלימודים במסגרת של עבודה  מהבית. שפע ההזדמנויות רק מחכה לכם, ועל כן הגמישות אותה אתם מקבלים במסגרת איתור עבודה באתר סחבק לצד ייעוץ תעסוקתי אותו ניתן לקבל במסגרת פנייה להתאחדות הסטודנטים, כל זאת מתוך הבנה כי גמישות בשעות העבודה לצד היכולת להשתכר היא זו שתאפשר לכם לכלכל את עצמכם ולהשיג את עצמאות כלכלית וכן אופק לקריירה מצליחה, עוד בגיל צעיר.

לסיכום

אתר סחבק הוא אתר מוביל בתחומו אשר מאפשר לצעירים בני 16-25 לקבל ישירות לתיבה משרות שיכולות להתאים להם, כאשר מדובר בפלטפורמה אינטרנטית אשר מתעדכנת בכל עת, כך שתוכלו להיות עם אצבע על הדופק ולהשתלב בשוק העבודה, גם במסגרת הלימודים האקדמאיים. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן למצוא את העבודה הבאה שלכם.