אם אתם יוצאים לחופשה משפחתית עם טיולים רגליים רגועים, ביקורים במסעדות, ולא יותר מדי אקשן ורוצים לתעד את הטיול שלכם, הדרישות שלכם מהמצלמה יהיו לרוב דרישות פשוטות יחסית ובהרבה מאד מקרים אנשים יבחרו לצלם ברגעים הללו עם המצלמה של הטלפון הנייד. זה נכון גם לגבי סיטואציות אחרות, כמו אירועים משפחתיים, טקסים של הילדים בבית הספר ואפילו ביקורים מסוימים בחו"ל, אבל מה קורה כאשר אנו רוצים לתעד סיטואציות אקסטרימיות? מה נעשה כשנרצה לצלם כמו שצריך את טיול הג'יפים שאנו עומדים לצאת אליו? כיצד נתעד את חופשת הגלישה הבאה שלנו ובפרט את הרגעים בהם אנו תופסים גלים גבוהים? ובכן – ברור שברגעים הללו אנחנו חייבים ציוד מקצועי יותר, וכשמדובר על צילום אקסטרים, אין ספק שמותג גו פרו הוא הבחירה הנכונה. אנו רוצים להסביר על המצלמה הזו ומדוע כדאי לרכוש אותה אם אתם חובבי אקסטרים.

כל האביזרים המתאימים – המצלמה של חובבי האקסטרים

מתכננים צלילה בים בקרוב? אולי גלישת רוח? מצנחי רחיפה? ובכן, לצילום כזה מצלמות אקסטרים GoPro מומלצת בחום, בראש ובראשונה בגלל שהיא מיועדת לצילומים כאלו. מיד נדבר על כל הפיצ'רים שהופכים אותה למושלמת לצורך העניין הזה, אבל קודם שווה לדבר על אביזרים נלווים שהופכים את חווית הצילום לדבר הכי נוח, יעיל ואפילו מגניב שיש. מה למשל? תושבת ואקום חזקה שמאפשרת לקבע את המצלמה כמעט לכל משטח ומאפשרת להגיע למהירות של עד 150 קמ"ש. כיסוי פלסטיק מיוחד למים שמאפשר לקחת את המצלמה לגלישה ולשיט. שלה רחוק שמאפשר לקבע את המצלמה במקום מסוים ולצלם מרחוק. קייסים מיוחדים ועמידים לצלילה ואפשר להגיע לעומק של עד 60 מטר ועוד. בעזרת האביזרים האלו, אפשר לקחת את המצלמה פחות או יותר לכל מקום וזה הדבר הראשון שהופך אותה למצלמה המושלמת לפעילויות אקסטרים.

מצלמים באקסטרים: גו פרו היא המצלמה הבאה שלכם!

קומפקטית ונוחה לנשיאה

כאמור, זוהי מצלמה שעוצבה במיוחד לצורך העניין הזה ושווה לדעת שהיא קטנה מאד, ונוחה לנשיאה. אתם לא צריכים לארוז תיק ענק בשבילה, להסתבך עם העברות שלה בשדה תעופה או להיסחב עם דברים כבדים.

קלה מאד לתפעול

הייתם מצפים ממצלמה כזו שתהיה מורכבת לתפעול ותצריך היכרות מעמיקה עם פיצ'רים שונים, אבל האמת היא שזה לגמרי הפוך. מצלמת גו פרו היא נוחה מאד לתפעול ולא נדרשות יותר ממספר דקות כדי להבין את מנגנון התפעול הבסיסי שלה. כמובן שעם הזמן שווה להכיר פיצ'רים מתקדמים יותר, אבל כבר בהתחלה תוכלו להוציא טייקים די יפים עם הידע הבסיסי שתרכשו.

הגנה מקסימלית

כמובן שמצלמה כזו נמצאת באופן טבעי בסיכוי לנפילות, טביעות ומכות ולכן היא צריכה להיות חזקה במיוחד ועמידה בפני הדברים הללו. תשמחו לגלות שהעיצוב שלה הוא בהחלט כזה והוא לוקח בחשבון את כל הדברים הללו. מעבר לכך, מי שמחפש אקסטרה הגנה לסיטואציות מסוימות יכול לרכוש ערכות מיגון.

הצילום המושלם

לבסוף, אי אפשר לצלם מבלי לדבר על האיכות הגבוהה של הצילומים שאפשר להוציא עם הדגמים המובילים של מצלמות גו פרו. אנחנו מדברים על עדשות מתקדמות, צילום במגה פיקסל גבוה, אפשרות לברור את הצילומים בקלות תוך כדי תנועה ואפשרות לצלם סטים גדולים של תמונות ולבחור את המושלמות ביותר.

בשורה התחתונה – כשמדברים על צילום אקסטרים, אין ספק כי מצלמות גו פרו הן הבחירה המושלמת. הן קטנות ונוחות לנשיאה, מגיעות עם מגוון אביזרים משלימים, קלות ונוחות לתפעול ובעיקר מאפשרות לנו להוציא צילומים מושלמים!