אם גם אתם מתעניינים ביהדות ובעולם הרוח, אנחנו יכולים רק לנחש שאתם מנסים לקרוא כמה שיותר ספרים ולהיחשף לכמה שיותר נושאים חדשים ומרתקים מהעולם הזה. רוב האנשים מכירים את הספרים הגדולים כמו הפירושים השונים לתנ״ך, ספר הזוהר, ספריו של הרב עובדיה יוסף או שולחן ערוך, אבל האמת היא שארון הספרים היהודי הוא גדול הרבה יותר ויש עוד הרבה תחומים וכותבים ששווה בהחלט להכיר. אחד מהכותבים שהביאו לעולם שלנו לא מעט ספרים חשובים הוא הרב שלום ארוש. אנחנו רוצים לספר לכם על קורות חייו, על מגוון הספרים החשובים שכתב ועל המשמעות שלהם בעולם הרוח, אבל קודם כל – היכן תוכלו לקנות את הספרים של הרב במחירים טובים?

הכירו את אתר אוצר ספרים

אז בראש ובראשונה אנו רוצים להכיר לכם אתר אינטרנט נפלא ויוצא דופן מסוגו שנקרא אוצר ספרים. זהו פרויקט שמטרתו להנגיש לכל אדם בישראל ואפילו בעולם את ספרי הקודש החשובים והכל במחירים נגישים. המחירים באתר הם הטובים ביותר ללא תחרות והיתרון הגדול הוא שניתן להזמין אותם במשלוח מהיר עד הבית ולא צריך להתחיל לחפש ספרים מיוחדים בחנויות שונות. אם אתם מחפשים את ספרי הרב שלום – ניתן להשיג אותם כאן כמובן ותוכלו למצוא עוד אלפי ספרים במגוון קטגוריות שונות – תלמוד, גמרא, תנ״ך ופירושים, ספרי קבלה, ספרים נדירים ועוד, שווה לגמרי להכיר.

על אודות הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש הוא חלק מרבני ברלסב וראש מוסדות חוט של חסד לחוזרים בתשובה. הוא נולד וגדל בעיר בני מלאל במרוקו ועלה לישראל בגיל 13, אז התיישבה משפחתו בפתח תקווה. הוא גדל בחילוני ושירת בצה״ל בתור חובש קרבי. בגיל 23 למד ראיית חשבון באוניברסיטת תל אביב ובעקבות מותם של כמה מחבריו למילואים חזר בתשובה. הרב ארוש למד בישיבת שובו בנים וכך החל למעשה להתקרב לחסידות ברסלב.

 

 

היום עוסק הרב ראוש בשליחות חשובה, מעביר שיעורים לחוזרים בתשובה ומרצה באופן קבוע בכל רחבי הארץ. תלמידיו ומעריציו של הרב מכנים אותו שר החיוך בשל האופי השובבי שלו והנטייה שלו לשלב הומור ובדיחות דעת בהרצאותיו. בשנים האחרונות מגיש הרב ארוש תוכנית רדיו עם אשתו שבה הוא מעלה מאזינים על הקו ששואלים אותו שאלות שונות. הוא משיב כהרגלו בצורה קלילה ונעימה ומתוך כך צברה התוכנית פופולריות רבה ביותר בשנים האחרונות. בנוסף, מקפיד הרבה להעלות תוכנית שבועית חיה ביוטיוב שגם בה יכולים הגולשים לעלות ולשאול שאלות בלייב. את התוכנית מגיש הרבה עם הכותב המוכר הרב יאיר אלייצור. עוד אנקדוטה מעניינת על הרב ארוש היא שהוא דוגל ומקפיד על תזונה טבעונית כבר משנת 2014 והוא אחראי במידה רבה למגמה בהחלט בולטת בעולם החרדי עם הרבה מאד אנשים שמוותרים על בשר ומוצרים מן החי.

ספריו של הרב ארוש

בחלוף השנים פרסם הרב לא מעט ספרים שרבים מהם הם מדריכים שעוזרים לאדם היהודי לחיות חיים שלמים יותר וקרובים יותר לבורא ולבריאה.

כותרים כמו בגן האמונה (מדריך לאושר ומציאת סיפוק בחיים), בגן השלום וחכמות הנשים (מדריכים לשלום בית לנשים ולגברים) ושעריו בתודה (מדריך להודיה לקדוש ברוך הוא) הפכו בתוך זמן קצר לרבי מכר פופולריים ביותר.

לסיכום

אם אתם מחפשים את הטקסטים המדויקים להעשרה ולהתקרבות לעולם הרוח של היהדות, אנו ממליצים בחום על ספריו השונים של הרב שלום ארוש. כעת תוכלו להשיג אותם באתר אוצר ספרים במחירים מעולים משלוח מהיר עד הבית. קריאה מהנה!