תקופת השירות הצבאי היא תקופה משמעותית בעבור כל צעיר או צעירה במדינת ישראל, הן בשל היכולת לתרום למדינה אבל גם בשל ההזדמנות לשמש בתפקיד שיכול לסייע לטובת העתיד, בעקבות כלים וידע שאותם ניתן לממש גם במסגרת האזרחות. למעשה, אם אתם חולמים לנצל את השירות הצבאי לטובת התברגות בתפקיד נחשק, הגעתם בדיוק למקום הנכון. רגע לפני שאתם מתייצבים ליום מיון במסגרת צו ראשון, כדאי להירשם לקורס הכנה. מדוע? כל הפרטים בכתבה.

קורס הכנה לצו ראשון – הזמנות לשפר את ציון הדפ"ר

צו ראשון הוא צו שאותו מקבל כל תלמיד במדינת ישראל בכיתה י"א. מדובר במפגש ראשון עם צה"ל, כאשר במסגרת היום הזה נבחנים הנתונים האישיים לצד סדרה של מיונים במסגרת של מבחנים פסיכוטכניים. הציון אתו אתם מקבלים הוא ציון חשוב מאוד מאחר והוא יקבע במידה לא מבוטלת את התפקיד שאותו תבצעו במסגרת השירות הצבאי, בהתאם לציון הדפ"ר. מאחר ומדובר ביום מיון חד פעמי שעליו לא ניתן לחזור בשנית, קורס הכנה הוא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל להתכונן ברמה הגבוהה ביותר. קורס זה הינו קורס מקיף שנועד לחזק את הביטחון והדימוי העצמי וכן לאפשר להתנסות במגוון רחב של שאלות שעליהן נדרש לענות במסגרת של המבחנים הפסיכוטכניים. בהקשר זה צריך לציין כי המבחנים הם אלו אשר יקבעו את ציון הדפ"ר. הציון נקבע בהתאם לשכלול של הנתונים האישיים וכן התוצאות שלכם במבחנים.  המבחנים כוללים נושאים כמו למשל הבנת הנקרא, אנלוגיה מילולית, אנלוגיה צורנית וכן מילוי של הוראות, וכל חלק במבחן מוגבל בזמן, ולכן צריך להתכונן מראש.

יצירת יתרון ברור במסגרת של קורס הכנה

ביחד איתכם בצו הראשון עתידים להתייצב מאות צעירים נרגשים. בשביל לבלוט מעל השאר וכן להגיע כמה שיותר מוכנים, חבילת התרגול של קורס זה היא בעלת השפעה ישירה על היכולת ליצור יתרון, הן מבחינת היכולת להתנסות עוד מהבית במגוון רחב של תרגילים ושאלות בתחום של בעיות כמותיות, מטריצות, אנלוגיה מילולית ועוד. היתרון של הקורס הזה נובע בין היתר גם בשל היכולת לאפס את המערכת ולתרגל באופן קבוע, כל זאת כחלק ממעטפת שנועדה בסופו של דבר להכין אתכם ברמה הגבוהה ביותר. מאחר ומדובר ביום מיון חשוב, קורס כמו זה הוא בעל משמעות מבחינת היכולת לתרגל באופן קבוע וכן להתמודד עם לחץ של זמנים. מיומנות של עבודה נכונה עם זמנים המתבצעת במסגרת של למידה מהבית באמצעות מערכת לומדה ממוחשבת פני שמגיעים ליום המבחן היא בעלת משמעות בעבור כל מי שרואה בזמן השירות הצבאי כהזדמנות לשפר את הסיכויים ליצירה של שירות צבאי משמעותי, לצד אופק עתידי בתחום הקריירה.

 

 

מערכת קלה ונוחה לתפעול

את קורס הכנה לצו ראשון ניתן לרכוש דרך אתר צו ראשון. מדובר באתר המרכז את כל המידע החשוב ביותר בעבור מועמדים לגיוס, כאשר היתרון של הקורס נובע בין היתר בשל היכולת לתרגל בזמן שלכם, מהמחשב, טאבלט או המכשיר הנייד. כצעירים לפני גיוס לצבא, זו ההזדמנות שלכם לבלוט, להשקיע ולהגיע להישגים, בעקבות היכולת להיעזר בקורס בשביל להגיע כמה שיותר מוכנים לקראת יום מיון חשוב כמו צו ראשון.

לסיכום

קורס הכנה לצו ראשון מהווה הזדמנות מעולה להתכונן לקראת יום המיון. עם שפע של תרגילים וסימולציות, תוכלו לנצל את הזמן הפנוי שיש לכם לפני ההגעה ליום המיון, לטובת התברגות בתפקידים יוקרתיים גם בשירות הצבאי, וגם באזרחות.