מאוד קל לוותר על החלום להתחיל את שנת הלימודים, במיוחד אם אין בצד חיסכון או הורים תומכים. עם זאת, לצד העמסת משמרות, יש עוד דבר שניתן לעשות, והוא לקחת הלוואה. נטילת הלוואה עשויה להיות מסייעת ובו זמנית גם מעיקה. חוששים לקחת הלוואה שרק תגדיל את המינוס ותייצר תחושת מחנק? החדשות הטובות הן שאינכם הסטודנטים הראשונים שלוקחים הלוואה והחדשות היותר טובות הן שיש דרך לקחת הלוואה בצורה שקולה. חברת חכם משכנתאות מזמינה ללמוד כיצד לוקחים הלוואה בצורה בטוחה וכלכלית, וכן, בהחלט יש דרך כזאת!

נקודת פתיחה – בחינה מקיפה

עדיין מתלבטים האם נטילת הלוואה נכונה עבורכם? ובכן הלוואה לא לוקחים בכל מצב. הלוואה לא לוקחים אם חוששים שיש סיכוי גבוה שלא תצליחו לעמוד בהחזרים. מה אם כן עושים? בוחנים שני דברים:

בחנתם את שני הפרמטרים, אך עדיין מתקשים להגיע לידי החלטה? נראה שנחוץ ייעוץ מקצועי. חברת חכם משכנתאות מתמחה בכל הנוגע לתחום ההלוואות למעלה מ-8 שנים, במהלכן סייעה לאינספור לקוחות באינספור מצבים להשיג סכומים נחוצים. מוזמנים לקבל ייעוץ ולהתחיל להבין מה ניתן לעשות ואף כיצד מוטב לפעול.

אפיקי מימון מקבילים

אין למהר להשיג הלוואה אם ניתן להטיב את נקודת הפתיחה הכלכלית. יועצי חכם משכנתאות מסייעים לבחון מגוון אפיקים. כך למשל ניתן למצוא שקיים ברקע פיקדון אישי שנצבר במהלך השירות הצבאי. כאן המקום לציין שאם הייתם קרביים, מחכה לכם מענק בסך 30 אלף ש"ח. מעבר לכך, רצוי לבחון האם ניתן להשיג תמיכה מטעם בני המשפחה. מה עוד מוטב לבדוק? מלגות! אם רק מעט בודקים, ניתן למצוא שלל מלגות מטעם גופים פרטיים ומטעם משרד החינוך. אלו ניתנים בהתאם לשלל קריטריונים. כך למשל אם גרים בפריפריה או מצטיינים בלימודים, ייתכן שתימצאו כזכאים. כמו כן, ניתן למצוא הלוואה ייעודית לסטודנטים. הלוואה שאינה כרוכה בריבית, אך שכן מצריכה למצוא ערבים. מה עוד? קיימים שלל אפיקים משלימים, תשאלו את עידו עוז, בעלי חברת חכם משכנתאות.

 

 

עוזרים להורים לעזור

הורים רבים היו רוצים לסייע לילדים לשלם על התואר, אך אינם יכולים. כאן חברת חכם משכנתאות מייעצת לשנות גישה. במקום לנסות להבין כיצד אתם הסטודנטים יכולים להשיג הלוואה טובה, החברה מסייעת להורים להטיב את המצב הכלכלי, כך שיתפנה אצלם סכום נחוץ עבור מימון התואר. שנסביר? הורים רבים מחזיקים במשכנתא שנלקחה ממזמן עבור הדירה שבה גרים, ופה מדובר בהזדמנות. אנשים רבים לא יודעים, אך ניתן להטיב את תנאי המשכנתא, בהתאם למצב הנוכחי. עידו עוז ליווה אינספור לקוחות שהרוויחו רבות ממחזור משכנתא. מדובר בהיתכנות לאפס את המשכנתא הקיימת ובמקביל להשיג תנאי משכנתא חדשים, כאלו שבין היתר ממזערים את ההחזר החודשי וגובים פחות ריבית.

שיחת ייעוץ

אם האופציה של מחזור משכנתא נשמעת מעניינת, מוטב שתשקלו לעניין את ההורים גם במשכנתא לאיחוד הלוואות. הרעיון הוא למשכן נכס קיים בתמורה להשגת הלוואה משמעותית שמוענקת בתנאים מעולים. כך גם משיגים את ההלוואה הנחוצה (עבור הלימודים), גם מאפסים את סך ההלוואות שקיימות ברקע וגם נהנים מתנאי החזר מעולים.

לסיכום,

מוזמנים לשיחת ייעוץ מול הצוות המקצועי מבית חברת חכם משכנתאות, ואף ביחד עם ההורים. יש מצב שהפתרון שיימצא יפנה אליהם ולא בהכרח אליכם. הנקודה היא שלא ממהרים לקחת הלוואה, גם אם היא נשמעת מפתה. בכל זאת מבקשים לקחת הלוואה? אפשרו לצוות מקצועי להתמקח עבורכם!