ציוד ללימודים אונליין

סטודנטים בתקופת הקורונה? אנחנו כנראה לא צריכים לספר לכם עד כמה מדובר בתקופה מאתגרת, כזו שמחייבת כל סטודנט להתאמות על מנת לצלוח אותה בקרוב. למרבה הצער, יש כאלה שהחליטו לדחות את הלימודים עד יעבור זעם ואפילו לעזוב אותם לגמרי עד להודעה חדשה, אך מרבית הסטודנטים כן מחפשים את הדרכים הנכונות ללמוד ולהצליח על אף ההגבלות וההתניות השונות. במובן הזה, אין ספק שהלמידה מהבית אונליין הפכה לשיטה הנפוצה ביותר ומי שעושה את זה כמו שצריך בהחלט יכול להפיק את המקסימום מהלימודים גם במצב הזה. על מנת להצליח ואכן ללמוד טוב אונליין, סטודנטים חייבים ציוד מתאים על מנת שזה יקרה. לשם כך קיבצנו כמה טיפים עבורכם שיעזרו לכם למצוא את הציוד שאתם מחפשים ברשת.

ציוד משרדי

בתקופת הקורונה, ציוד משרדי שכל סטודנט צריך זה ממש לא דבר שפשוט למצוא, שכן מרבית החנויות שמוכרות ציוד כזה לא נחשבות לחיוניות ועל כן הן סגורות. מה עושים? ובכן, למרבה המזל ישנן לא מעט חנויות שתוכלו למצוא ברחבי הרשת, שעל מנת להמשיך ולהתקיים עברו לשירות של משלוחים עד הבית כאשר ישנן גם חברות גדולות שעובדות בפריסה רחבה למדי. זה אולי נשמע שולי לחלקכם, אבל נסו לדמיין מה קורה כשאתם מנסים ללמוד כמו שצריך ולא מצליחים כי אין לכם מרקרים או דפדפת לכתוב עליה. לכן מדובר בפתרון מצוין שעל הדרך גם מאפשר לעזור לבעלי העסקים בתקופה הזו בה הם לא יכולים לבצע מכירות פנים אל פנים בחנות.

ציוד מחשבים

אחד הדברים החשובים ביותר כשמדברים על למידה מהבית זהו ציוד המחשבים. בתקופת הקורונה יש צורך במחשב חזק עם חיבור לאינטרנט כמובן, עכבר ומקלדת איכותיים שיאפשרו עבודה רציפה וטובה ולרוב כדאי מאד גם לרכוש מצלמת רשת טובה, שכן חלק גדול מהעניין הוא השיעורים בזום. גם כאן, מרבית חנויות המחשבים והציוד הדיגיטלי סגורות בשל ההנחיות, אבל תוכלו בהחלט להזמין דברים בשירות משלוחים או לעשות רכישה ולבצע איסוף עצמי.

ריהוט משרדי

כאשר לומדים מהבית באופן חד פעמי, זה בסדר ללמוד על שולחן האוכל, בסלון או בחדר השינה, אבל לאורך זמן זה בהחלט לא נוח ויש לדאוג לפתרון קבע הולם. לכן, לאחר שתרכשו ציוד משרדי וציוד מחשבים, כדאי בהחלט להתארגן על פינת למידה נוחה וטובה. ריהוט זה עניין טיפה יותר מורכב, אבל בהחלט אפשר למצוא דברים טובים גם ברשת. מה שעליכם לבדוק קודם כל זה את העלות הכוללת, לאחר הובלה והרכבה וכך תדעו אם מדובר במחיר משתלם או בריהוט שחורג מהתקציב שהגדרתם לעצמכם. כמו כן, אפשרות נוספת שהיא לא רעה בכלל היא לרכוש ריהוט משרדי יד שנייה. דווקא בתקופה הזו אנשים רבים מחפשים דרכים שונות להכנסה נוספת ובדיוק בשל כך תוכלו למצוא הרבה רהיטים במצב טוב ובמחירים נוחים. חפשו בקבוצות הפייסבוק השונות של ריהוט יד שנייה ובפורומים של סטודנטים ועובדים מהבית.

רכישה קבוצתית חוסכת בעלויות

בתור סטונדטים יש לכם כנר4אה לא מעט חברים שנמצאים בדיוק בנקודה שלכם וצריכים ציוד מתאים ללמידה מהבית. אם תתארגנו קבוצה של כמה חברים יחד ותגשו לכל חנות שהיא, סביר מאד שתקבלו הצעות אטרקטיביות יותר על רכישה קבוצתית של ציוד מסוגים שונים.

מי שיקפיד לדאוג מראש לכל הציוד הנדרש וכמובן ירכוש את כל מה שצריך מבעוד מועד ובסבלנות הנדרשת, יוכל בהחלט ללמוד בצורה טובה ויעילה ולצלוח את מבחינה לימודית את משבר הקורונה על הצד הטוב ביותר. בהצלחה!