עיתונות לסטודנטים

חוויה סטודנטיאלית אותנטית כוללת לא רק את ההגעה ללימודים, אלא גם התעדכנות שוטפת בהטבות וכתבות רלוונטיות לציבור הסטודנטים. במדריך זה נציג לכם סקירה אודות המגזינים המובילים לציבור הסטודנטים, כך שתוכל תמיד להיות עם אצבע על הדופק.

עיתונים לסטודנטים: לגזור ולשמור

בשנים האחרונות ניתן להבחין בשינוי משמעותי בכל הקשור לעיתונות המיועדת למגזר הסטודנטים. למעשה, אם בעבר מגזינים בעבור הסטודנטים היו מעטים אם בכלל, כיום ניתן לראות פריחה בתחום. המגזינים של היום כוללים רק כתבות ומאמרים אלא גם מאפשרים לכם כסטודנטים להכיר את ההטבות המגיעות לכם, כמו גם להתעדכן בחדשות. בין אם אתם סטודנטים חדשים או בדיוק לקראת סיום התואר, זה הזמן להכיר את המגזינים המובילים בעבורכם:

עיתון פקטור

עיתון פקטור יוצא לאור מטעם אגודת הסטודנטים של אונ' בר אילן. המגזין מתמקד בטורי דעה, פעילויות של סטודנטים למען הקהילה כמו גם מציג משרות פנויות בעבור ציבור הסטודנטים. מדובר באחד המגזינים הותיקים בעבור ציבור הסטודנטים, לא רק בשל ההשפעה שלו אלא גם צוות של כותבים מקצועיים, וחומר עיתונאי מרתק.

פרופסר

מגזין אינטרנטי הכולל מגוון רחב של מדורים: טורי דעה של סטודנטים, פעילויות של סטודנטים בתוך הקהילה, לוח דרושים, מדור מיוחד המתמקד בבריאות וכושר כמו גם מדורים בנושא בילוי, מעונות ועוד. במגזין תוכלו בתור סטודנטים להתעדכן בהטבות המגיעות לכם כמו גם להשתתף באופן פעיל בסקרים.

עיתונות לסטודנטים

NOW

מגזין סטודנטים אינטרנטי מטעם אגודת הסטודנטים של האקדמית תל אביב יפו. מדובר במגזין אותו מתפעלים סטודנטים הלומדים במחלקה ללימודי תקשורת, והוא כולל תכנים חדשותיים כמו גם נושאים כלכלים. הייחוד של המגזין נובע מתוך היותו במה לסטודנטים אשר רוצים להביע את דעתם, ולמעשה להתנסות בכתיבה בפועל.

ספירלה

עיתון של המחלקה לתקשורת במכללת ספיר. העיתון  כתבות עיתונאיות, תחקירים, טורי דעה של סטודנטים. העיתון מופק ע"י המחלקה לתקשורת של המכללה, ונחשב לאחד המגזינים המובילים בתחום.

פסק זמן

עיתון היוצא לאור מטעם אגודת הסטודנטים של אונ' חיפה. בעיתון תוכלו למצוא חדשות הרלוונטיות לציבור הסטודנטים בעיר חיפה, טורי דעה מטעם סטודנטים כמו גם מרצים וכן הטבות ועדכונים של האגודה. העיתון יוצא גם במהדורה דיגיטלית, והוא נחשב לבעל אחוזי חשיפה גבוהים במיוחד.

 

לסיכום, תחום עיתונות הסטודנטים אינו  גוסס אלא להפך – ניתן לקחת לקרוא ולהתעדכן באופן שוטף אודות נושאים הרלוונטים לכם כסטודנטים, כמו גם לקחת חלק בעצמכם. לא מעט כתבים מוכשרים התחילו את דרכם בעיתונות סטודנטים ולכן אם אתם מתעניינים בתחום, זה הזמן ליצור קשר עם אגודת הסטודנטים שלכם ובכך לא רק לפתח קריירה עתידית אלא גם ליצור לעצמכם קהילה עוטפת בדמות ציבור סטודנטים הצמא לקבלת מידע, כל זאת באופן שוטף דרך עיתון או מגזין היוצא לאור באופן מודפס או דיגיטלי.