חופשת הסמסטר מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לאגור כוחות, לנוח ולהירגע לאחר תקופה אינטנסיבית מאוד במסגרת הלימודים. במקום למצוא את עצמכם שורפים זמן, ניתן ואף רצוי לנצל את התקופה הזו לטובת חופשה זוגית או עם חברים, כל זאת לטובת ניצול מקסימלי של הזמן שנותר לכם עד החזרה ללימודים. אולם, בתור סטודנטים עם תקציב מוגבל, היכולת לסגור חופשה מפנקת לא פעם נראה כמו חלום רחוק בעקבות המחירים הגבוהים. החדשות הטובות הן שבאמצעות צרכנות נבונה, ניתן לאתר דילים אטרקטיביים שיאפשרו לכם לסגור חופשה כאן בישראל, במסגרת התקציב ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לאופי החופשה. כיצד תעשו זאת? להלן כל הפרטים.

חיפוש מבצעים באתרים של המלונות הגדולים

כל רשת מלונות בישראל מחזיקה כיום בנכסים דיגיטליים בדמות אתרים מהם ניתן להזמין באופן ישיר חדרים. מבצעים שווים של רשת ישרוטל אשר נחשבת לרשת המלונות המובילה בארץ מאפשר לכם כסטודנטים לסגור חופשה באחד ממלונות היוקרה של הרשת, במחיר מצוין ועם יכולת לחסוך אפילו יותר בעלויות, במידה ותבחרו להגיע שלא בעונת שיא התיירות או באמצע השבוע. בנוסף, במעמד ההזמנה באתר אתם מקבלים הנחה בגובה של 5%, מה שהופך את תהליך החיפוש לא רק לקל יותר אלא גם משתלם בעבור סטודנטים עם תקציב מצומצם.

התאמה למזג האוויר

כאשר מזמינים חופשה, אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר הוא כמובן מזג האוויר. בחרו את אופי החופשה לפי מזג האוויר עוד לפני ההזמנה, וזאת מתוך מטרה לנצל את מזג האוויר הקר לטובת חופשה חורפית בסוף הסמסטר הראשון או לטובת חופשה קיצית בעיר הנופש אילת. שימו לב כי הזמנה של חופשה דווקא לא בעונה יכול להוזיל מאוד את העלויות, ועל כן רצוי לתאם את החופשה הזו דווקא בעונת החורף או הסתיו, כל זאת מתוך מטרה להוביל לתכנון חופשה בהתאם למזג האוויר, בייחוד בעבורכם כסטודנטים שרוצים לנצל את הזמן באמצעות שילוב של בטן גב אך גם לא מעט פעילויות באוויר הפתוח, בהתאם למזג האוויר הצפוי.

 

 

קופונים

דרך אתרים המתמחים בתחום הקופונים ניתן להזמין חדרים במלונות ברחבי הארץ, כאשר לא פעם ניתן למצוא קופונים מעולים עם הנחות בגובה של מאות אחוזים בעבור לילה בודד באמצע השבוע או חבילה הכוללת גם טיפולי ספא, במחיר מופחת. שימו לב כי שימוש בקופון לעיתים מוגבל לימים מסוימים ועל כן לפני שאתם ממהרים לסגור, בדקו כי התאריכים מתאימים לכם ללו"ז וכי אין הגבלות נוספות במסגרת הרכישה, כמו למשל תוספת תשלום בעבור ארוחות. שימו לב כי גם התאחדות הסטודנטים מציעות מבצעים מצוינים לחופשות כאן בישראל, ועל כן מדובר בדרך נוספת לאיתור של דילים המיועדים במיוחד לציבור הסטודנטים.

תכנון מראש

על מנת להוזיל את עלויות החופשה, רצוי להזמין כמה שיותר זמן מראש, כך שתוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר. באופן טבעי, ככל שהביקוש גבוה יותר כך המחירים עולים בהתאם, בייחוד אם מדובר בחופשת סמסטר שמתקיימת בקיץ – שיא עונת התיירות כאן בישראל. העדיפו לקבוע את החופשה שלכם באמצע השבוע (מאחר והמחירים זולים יותר) וכן לבחור באופציה של מלון הכול כלול, מתוך מטרה שלא להוציא כספים נוספים בעבור מסעדות ואוכל שמייקרות באופן משמעותי את החופשה לה אתם זקוקים כל כך.

לסיכום

חופשת סמסטר היא הזדמנות מצוינת לאגירה של כוחות, מנוחה ולא מעט פינוק שמגיע לכם. באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו  לתכנן כבר עכשיו את החופשה לה אתם כל כך מחכים, ובכך לנצל את הזמן, עד לחופשה הבאה.