אירועי יום הסטודנט

חלק בלתי נפרד מהווי הלימודים כולל את אירוע השיא – יום הסטודנט. ברחבי הארץ נערכים אירועים בסדרי גודל שכמותם לא הכרנו, ועל כן מדובר בחוויה יוצאת דופן אותה פשוט אסור לפספס.

אירועי יום הסטודנט: אירוע שיא אשר רק הולך ותופס תאוצה

זה לא סוד שאגודות הסטודנטים מתחרות האחת בשנייה בכל הקשור לימי הסטודנט, וזאת בשל העובדה כי מדובר באירוע שיא אשר מושך לא רק את הסטודנטים הפעילים אלא גם סטודנטים לעתיד אשר מעוניינים לקבל את החוויה הסטודנטיאלית המלאה. למעשה, ניתן לראות התפתחות אדירה בכל הקשור להפקה של אירוע יום הסטודנט, הן מבחינת ההשקעה והן מבחינת הפעילויות השונות אשר מתרחשות ומהוות חלק בלתי נפרד מההווי החברתי והמגבש, אותו ניתן לקבל בזכות השתתפות ביום הסטודנט ובהפעלות השונות אשר מתרחשות באותו היום ולעיתים למשך מספר ימים של חגיגות.

אירועי יום הסטודנט

חוויה בלתי נשכחת בעבור כל סטודנט (כן, גם אם אתם סטודנטים בשנה האחרונה לתואר!)

סטודנטים אשר סיימו את הלימודים מספרים עד היום על החוויות אותן קיבלו במסגרת יום הסטודנט. כל אגודת סטודנטים מפיקה באופן אחר את יום הסטודנט, אולם ניתן לומר כי בשנים האחרונות החלו לישיר קו ולהביא ליום הסטודנט את מיטב אמני ישראל, דוכני מזון ופעילויות שונות למען ציבור הסטודנטים. זאת ועוד, לאור העובדה כי קהל הסטודנטים מהווה קהל צרכני משמעותי מאוד, חברות מובילות מהארץ ומהעולם לוקחות חלק ומעניקות חסות, הן בדמות דוכנים מעוצבים והן באמצעות מתנות בחינם לסטודנטים. כאשר מדובר באמנים, לא מעט מכללות ואוניברסיטאות מציגות ליין אפ מרשים הכולל אמנים מהשורה הראשונה כמו עומר אדם, אייל גולן, ריטה, אברהם טל, אליעד וכן להקות כמו מוניקה סקס, התקווה שש וכן אמנים צעירים. מעבר למוזיקה, יום הסטודנט כולל גם רחבת ריקודים של מיטב הדיג'ייז בזמן הפסקה פעילה.

יום שיא אשר נחגג גם בעולם

מדינת ישראל היא לא המדינה היחידה שבה נחגגים אירועי יום הסטודנט, אלא גם בכל רחבי העולם. ישראל הופכת אט אט למעצמה בתחום, הן בשל ההשקעה האדירה והן בשל העובדה כי ניתן להמשיך את יום הסטודנט בשורה ארוכה של מסיבות אשר נערכות ברחבי הארץ. במסגרת יום הסטודנט הבין לאומי לוקחים חלק ארגונים וחברות בין לאומיים אשר מציעים לציבור הסטודנטים הנחות והטבות, ולכן מדובר ביום המשלב לא רק הנאה וגיבוש עם החברים אלא גם אפשרות לחיסכון  – בשל הנחות מפליגות וכן קבלת מתנות ממותגות. לסיכום, בין אם אתם סטודנטים חדשים או סטודנטים ותיקים, אין ספק כי חוויה של יום הסטודנט היא חוויה יוצאת דופן מבחינת ההשקעה כמו גם ההפוגה המבורכת אותה ניתן לקבל לאחר סדר יום עמוס ואורח חיים המשלב בין עבודה, התנדבות במלגה וניהול חיי חברה.