מרוויחים ערך מוסף מהזמן הפנוי שלנו: אילו קורסים מחכים לכם בפלטפורמת Screenz?

הפלטפורמה של Screenz היא פלטפורמה מתקדמת וחדשנית אשר מאפשרת לכם לנצל את הזמן הפנוי ולהוביל ליצירה של חווית בינג' בלתי נשכח. מדוע? ובכן, מדובר בפלטפורמת תוכן אשר מציגה מגוון גדול של תכנים הכוללים בין היתר קורסים, כיתות אמן לצד הרצאות חיות של מיטב המרצים והמרצות במדינת ישראל. מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכם לנצל את הזמן הפנוי ולהוביל ליצירה של מענה אשר במסגרתו תוכלו לא רק להרוויח ערך מוסף מהזמן הפנוי, אלא גם יכולת לקדם תהליך של התפתחות אישית כמו גם מקצועית.

העולם החדש של התפתחות אישית כבר כאן – שלל קורסים בזמינות מיידית

בעידן דיגיטלי וטכנולוגי, אין ספק כי הנגישות לתוכן הפכה לקלה וזמינה יותר מאי פעם. יחד עם זאת, אם אתם מוצאים את עצמכם מבלים את הזמן הפנוי (והיקר) בצפייה בטלוויזיה, אפשר ואף רצוי לנצל את הפלטפורמה של אתר סקרינז לטובת יצירה של מענה אשר תומך בהתפתחות שלכם – וגם של הסביבה. באמצעות רכישה של מנוי תוכלו לא רק להנות מ-2,000 שעות של תוכן וידיאו מקורי ואיכותי אלא גם לצפות בשני מכשירים במקביל באיכות HD, לצד חשיפה מתמדת לתכנים אשר מתעדכנים באופן קבוע על ידי יוצרים ומרצים אשר לוקחים חלק בפיתוח של הפלטפורמה הזו שכבר זוכה לביקוש אדיר, כפי שניתן להתרשם ממספר המנויים שחוצה את רף האלפים. נוסף לכך, קורסים אונליין בסקרינז הם בעלי השפעה אדירה על היכולת שלכם לנצל את הזמן וללמוד, כל זאת מתוך מטרה לפתח את עצמכם.

בין הקורסים הבולטים ניתן למנות בין היתר קורסי העשרה בנושאים של פסיכולוגיה, מדע וטכנולוגיה, ניהול עסקים ליזמים ומנהלים, זוגיות ומערכת יחסים ועוד. את כל הקורסים הללו מעבירים מרצים מובילי דעת קהל כמו גם אנשי מקצוע אשר החליטו לשתף את הידע שלהם ביחד עם הקהל הרחב, כחלק מההבנה כי מדובר בהזדמנות לא הוביל ליצירה של מענה אשר במסגרתו לא רק אתם מתפתחים, אלא גם הסביבה שלכם.

 

 

ניצול מקסימלי של הזמן הפנוי

הזמן הפנוי שלכם הוא זמן יקר אותו אתם יכולים לבלות לא רק מול צפייה בטלוויזיה אל מול הסדרה האהובה שלכם, אלא גם תוך ניצול של פלטפורמה דיגיטלית חדשנית וראשונה מסוגה בישראל, כמו גם בעולם. מדובר בהזדמנות נהדרת לא רק להשקיע את הכסף שלכם בחוכמה אלא גם להשקיע בעצמכם, וזאת במסגרת של קורסים מרתקים אשר מצליחים לסחוף את ההמונים, הן בשל התכנים המעשירים והן בשל היכולת ללמוד מהטובים ביותר, החל ממרצים מהשורה הראשונה כמו למשל ד"ר אנאבלה שקד ועד למובילי דעת קהל מוערכים כמו ניסים אמון. המרצים נבחרים בקפידה ומנהלים את הקורס ביד רמה, הן מבחינת התוכן אבל גם מבחינת היכולת להעביר את הנושאים באופן מרתק שישאיר אתכם ואת בני המשפחה או החברים עם ציפייה להמשך. על כן, מדובר בדרך נהדרת שבמסגרתה ניתן לנצל פלטפורמה מתקדמת כמו זו אשר מתעדכנת באופן קבוע בתכנים חדשים ומרתקים.

לסיכום

הפלטפורמה של אתר סקרינז היא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל להעביר את הזמן, אבל גם לנצל אותו באופן הטוב ביותר, כל זאת בעקבות היכולת לשלם במסגרת של מנוי, ולקבל בתמורה מעל ל-2,000 תכנים הכוללים בין היתר את מיטב הקורסים בנושאים הקשורים לעולם התעסוקה, מיניות, בריאות ושלל נושאים אחרים אשר נוגעים בתחום הנפש והתעסוקה, כל זאת בלחיצת כפתור ועם שימת דגש על מענה אשר דרכו תוכלו לשדרג את חווית הצפייה, בכל מקום ובכל זמן.

שתף זאת :