מכללת רימונים נחשבת למכללה מקצועית מובילה בתחומה אשר מכשירה את דור העתיד במגוון רחב של תחומים, כולל תחום הקונדיטוריה. למעשה, לימודי קונדיטוריה במכללה מהווים הזדמנות מצוינת בעבורכם לקבל מענה המגיע לידי ביטוי במסגרת של מסלול לימודים מרתק המשלב נושאי ליבה כמו גם הכשרה מקצועית אשר דרכה תוכלו להפוך את התשוקה לאפייה למקצוע של ממש. מה חשוב לדעת אודות מסלול הלימודים המבוקש של המכללה? להלן כל הפרטים.

לימודי קונדיטוריה – כל מה שצריך לדעת

לימודי קונדיטוריה במכללת רימונים מיועדים בעבור מי שעוסק בתחום אבל לא קיבל הכשרה מקצועית, צעירים ומבוגרים אשר רוצים לבצע הסבה מקצועית לתחום לצד חובבי אפייה שרוצים לשדרג את היכולת האישית, באמצעות הכשרה מקיפה. לימודי קונדיטוריה של מכללת רימונים נחשבים לאיכותיים מאוד מאחר ומדובר בלימודים המשלבים בין ידע תיאורטי לבין ידע מעשי, במגוון רחב של נושאים ממשיקים לעולם הקונדיטוריה. מאחר ומדובר בעולם שנמצא במגמת התפתחות מתמדת, תוכלו במסגרת הרשמה למסלול זה לקבל ידע מקצועי נרחב ואף לנצל את המידע לטובת יצירה של מענה תעסוקתי – הן בתור עצמאיים והן בתור שכירים. מסלול זה הוא מסלול יוקרתי ומבוקש מאוד הכולל מבחני קבלה וכן ועדה מקצועית, כל זאת מתוך מטרה לסנן מועמדים ובסופו של דבר להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי במסגרת של מסלול שאותו מעבירים ומלמדים מיטב המומחים בתחום.

בין הנושאים שאותם תלמדו במסגרת הלימודים במכללה ניתן למנות בין היתר: תורת חומרי הגלם, אפייה של לחמים, עוגיות, עוגות ומאפים לצד מגוון קינוחים מהארץ ומהעולם. בנוסף,  מסלול הלימודים הזה כולל גם הכשרה מקצועית לטובת יצירה של קישוטי מרציפן, עוגות קרם, מנות קינוחים, תורת חומרי הגלם לצד עבודה עם מכשור מתקדם. כמי שרואה בתהליך ההכשרה כחלק בלתי נפרד מהכשרה של דור העתיד, הלימודים יכולים להתאים גם לצעירים וגם למבוגרים שרוצים לקבל את המעטפת המקצועית הטובה ביותר, לטובת הכשרה מקצועית בתחום מרתק כמו קונדיטוריה.

 

 

לימודים מרתקים שיכולים לאנשי מקצוע ולחובבי בתחום הקונדיטוריה

מסלול הלימודים הזה נחשב לאחד מהמסלולים המבוקשים ביותר של מכללת רימונים, לא מעט בזכות העובדה כי מדובר בלימודי ערב שיכולים להתאים לכל אחד ואחת – החל ממבוגרים ועד לסטודנטים שרוצים להירשם ללימודים מקצועיים בתחום. הצוות המקצועי של הקורס מורכב מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה אשר מעניקים יחס אישי וכן מתן דגש על אלמנט של היכרות עם חומרי גלם וטכניקות עבודה, כחלק מהכשרה אשר מאפשרת בהמשך להשתלב בתחום או להעשיר את הידע בעבור מי שכבר עובד בתחום אולם לא קיבל הכשרה מקצועית מקיפה. באתר של מכללת רימונים ניתן לקבל מידע אודות תנאי הסף וכן הרשמה, כל זאת מתוך מטרה להגשים חלום ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי במסגרת של לימודים מרתקים.

תחום מבוקש לתעסוקה

אם עד לפני  מספר שנים עולם הקונדיטוריה נתפס כסגור למדי, כיום ניתן להבחין בשינוי משמעותי, בייחוד על רקע לא מעט בזכות מסעדות מעולות כמו גם מאפיות וכן אנשי מקצוע שמצליחים להפוך את התשוקה לאפייה למקצוע מניב גם יכולת לנצל את הלימודים לטובת יצירה של קשרים חברתיים, כל זאת במסגרת של לימודי ערב המתקיימים במכללה. מדובר בהזדמנות מעולה לנצל את הכוח שלכם ולהוביל ליצירה של מענה המאפשר לכם לפרוץ קדימה מבחינה מקצועית, אבל גם אישית. מאחר ומדובר בתחום מבוקש לתעסוקה, יש שפע של אפשרויות להשתלבות בתחום כשכירים כמו גם עצמאיים, רגע לאחר סיום הלימודים וקבלת התעודה המקצועית.

לסיכום

לימודי קונדיטוריה במכללת רימונים מהווים הזדמנות מעולה בעבור צעירים וצעירות לצד קהל מבוגר ליצור מענה המגיע לידי ביטוי במסגרת של לימודים מרתקים. זה הזמן להיכנס לאתר של מכללת רימונים, להשאיר פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם לטובת קבלת מידע אודות מחזור הלימודים החדש של לימודי קונדיטוריה.